قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

 مساعدت معنوی و مادی خود را دریغ نکنیم، هر چند اندک باشد

روشن است که بدون مساعدت معنوی و مادی همراهان و همفکران و همسویان انجمن فلسفه و فلسفه ورزی تبریز، رسیدن به اهداف بزرگ و دست یافتن به نتایج عالی و به چنگ آوردن محصولات پر بها، با کیفیت و ماندگار، مقدور نیست. استقلال انجمن فلسفه تبریز و آزادی عمل آن در رسیدن به اهداف فرهنگی و انسانی خود، تنها با اتکای به یاری اندیشه دوستان و اندیشه سازان و دوستداران فلسفه و نظرورزی  ممکن خواهد شد.

انجمن فلسفه تبریز علاقمند است تا برای رشد و گسترش خود و پرباری هرچه افزون تر محصولات اش در آینده و کسب هر چه بیشتر رضایت مخاطبان فلسفی اش، از یاری های معنوی و مادی دوستدارانش بهره مند گردد.

یاری به انجمن فلسفه سبب ترویج تفکر فلسفی و اندیشه ورزی در شهرمان و نیز افزایش کیفیت خدمات فلسفی و افزایش رضایت مخاطبان خواهد شد. نیز به یاد داشته باشیم که اصلِ یاری و کمک کردن مهم است و نه مقدار آن، خواه اندک باشد و خواه فزون.

انجمن فلسفه شهرمان را از یاد نبریم

نام خود را با کمک به جریان فلسفه ورزی در شهرمان ماندگار کنیم

 

شماره حساب انجمن فلسفه تبریز:  6393461017584976   به نام مسعود امید

توجه: تقاضا دارد پس از واریز کمک های خود، نام اهدا کننده  و مبلغ را به شماره تلفن انجمن 09146205171     اس ام اس کنید. انجمن فلسفه نام این عزیزان را به عنوان بخشی از تاریخچه و جریان و بستر شکل گیری خود، مکتوب و محفوظ نگاه خواهد داشت.